Spollupráce

SPOLLU-RECOMMENDING program
Součástí projektu SPOLLU je provizní subsystém SPOLLU-RECOMMENDING.

Jedná se o provizní prvek, který poskytuje odměnu komukoli, kdo již vlastní KARTU SPOLLU (více zde) a doporučí do projektu SPOLLU nového klienta a alespoň jeden jeho zájem (obchodní případ). Podmínkou je, že klient ještě nesmí být registrován v systému SPOLLU-CRM - tj. nesmí ještě vlastnit KARTU SPOLLU

Získávejte bez práce provizní "dividendy" z obchodů Vámi doporučených klientů.


Odměna 
Vámi doporučený klient je na stálo spojen s Vaší osobou (firmou) v systému SPOLLU-CRM. Tzn. ze všech (!!!) obchodních případů mezi daným klentem a dodavateli budete získávat provizi. Výše provize se liší podle konkrétních obchodních případů. Vzhledem k tomu, že systém pracuje s velmi malými provizemi od Partnerů, je provize v řádech desetin procent z obchodů. I tak se ale jedná o desítky a stovky korun z každého obchodu a během roku může jít o docela zajímavou částku.

Jak na to
K získávání Recommending provize stačí velmi málo – do jednoduchého dotazníku (zde) zadáte základní informace o klientovi a jeho zájmu a připojíte Váš kód KARTY SPOLLU. Klient je tak na stálo spojen s Vaší firmou nebo osobou v systému SPOLLU-CRM. V případě, že ještě nemáte KARTU SPOLLU, pak nám napište e-mail (zde) s žádostí o zaslání karty.

Doporučeného klienta kontaktuje pracovník SPOLLU a dozví se bližší informace. Ověříme jeho totožnost a vazbu na Recommending partnera a registrujeme klienta do systému SPOLLU-CRM.

Jediné, co musíte pro získávání provizí udělat, je kliknout na registrační formulář, zadat klienta a do kolonky Recommending kód napsat číslo, které vidíte pod čárovým kódem na své KARTĚ SPOLLU.

Příklad
Jirka doporučí Pavlovi, že by si mohl okna výhodněji pořídit od Partnera SPOLLU. Jirka přes formulář (Zadej Obchod) na našich stránkách (zde) zadá zájem Pavla, kontakt na něj a napíše do kolonky svůj Recommending kód = číslo pod čárovým kódem na své KARTĚ SPOLLU. A to je všechno.

S Pavlem se spojí obchodní manažer SPOLLU, projde s ním jeho zájmy a registruje jej do systému SPOLLU-CRMPavlovi zasíláme KARTU SPOLLU, kterou se prokáže u Partnerů SPOLLU a využije tak výhodnějších cen a dalších výhod. A ze všech těchto obchodů dostane Jirka provizi, protože si ji zaslouží.