SPOLLU-CRM

Obchodní a komunikační systém Spollu-CRM_lo_ma je unikátním řešením vedení a sledování obchodních případů, díky kterému je vůbec možné tak složitý projekt realizovat. Spojuje všechny nejmodernější softwarové, technické a technologické prvky. Základním kamenem je Sugar CRM, které je jedno z nejlepších a nejrozšířenějších řešení CRM na světě.

Vzájemným propojením jednotlivých obchodních prvků a doprogramování několika subsystémů, z nichž nejdůležitějšími je Recommending program (Spollu-RECOMMENDING_lo_ma) a Rozpadová tabuka výnosu (Spollu-RTV_lo_ma) vzniklo řešení, ve kterém je možné generovat a zároveň sledovat desítky tisíc kontaktů, obchodních případů (Příležitostí), Aktivit a dalších informací a dat.

Pro klienty i Partnery jsou vytvořena prostředí dostupná on-line na internetu pro PC nebo pro mobilní zařízení.
Obchodní specialisté Partnerů mohou kdykoli a kdekoli sledovat obchodní případy a vést si schůzky, hovory nebo mohou přímo ze systému Spollu-CRM_lo_ma telefonovat na uvedené kontakty nebo posílat e-maily. Každý den tak mají obchodníci Partnerů přehled, co je třeba udělat, komu zavolat apod.

Obchodní a komunikační systém Spollu-CRM_lo_ma je produktem SPOLLU Group s.r.o. a jsme připraveni jej implementovat případným zájemcům (pro bližší informace nás můžete kontaktovat zde)

 

Obchodní a komunikační systém Spollu-CRM_lo_ma byl vyvinut ve spolupráci se společností ACMARK s.r.o. (www.acmark.cz). Struktura SPOLLU-CRM_v1