O nás

SPOLLU Group a.s. je mateřská společnost, která vyvinula a vlastní obchodní a komunikační systém SPOLLU-CRM.

Jsme čistě obchodní organizace, kde víme, že pouhé pasivní oslovování klientů nestačí a aktivní přístup ke klientům je základním předpokladem úspěchu. Přidali jsme vysoce sofistikovaný systém sledování obchodních případů s několika unikátními subsystémy a jako první jsme on-line propojili různorodé společnosti, firmy i živnostníky a vytvořili jsme podmínky k dynamickému nárůstu Partnerů projektu SPOLLU.

Klienti (soukromé osoby nebo firmy), kteří se bezplatně registrují do projektu SPOLLU, dostávají KARTU SPOLLU a unikátní kód, díky které se identifikují u Partnerů projektu. Získávají tak slevy nebo výhody, kterých by jako jednotlivci nemohli dosáhnout. Navíc se jim načítá objem jejich obchodů jak u daného Partnera, tak celkový objem obchodů v rámci projektu SPOLLU.

Partnery projektu SPOLLU vybíráme a dbáme na to, aby klienti SPOLLU mohli mít jistotu solidního přístupu jednotlivých Partnerů k nim, jako zákazníkům.

Jsme pevně přesvědčeni, že na konci obchodu musí být spokojeny všechny strany a že pouze spolupráce je cestou k vyšším úspěchům. Veškerou svou činnost směřujeme k naplňování hlavního sloganu:

Výhodněji než sami?   ... SPOLLU